Starannie wybieramy dostawców warzyw i owoców

Soczyste pomidory, chrupiąca marchewka i sałata, smakowita papryka, najsłodsze jabłka i śliwki – warzywa i owoce to dla Domowych Garów nieocenione źródło inspiracji kulinarnych. I dlatego, jak nikt inny dbamy, aby trafiały do nas tylko produkty najwyższej jakości.

Witaminowe bomby!

Warzywa i owoce to naturalne źródło witam, minerałów i składników odżywczych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Porcja warzyw i owoców dodaje energii i pobudza do działania. Gdy stanowią one część zbilansowanej diety, chronią nas przed różnymi chorobami i wspomagają trawienie. Mają właściwości przeciwutleniające, a nawet działają bakteriobójczo. To dlatego dietetycy z całego świata zalecają, aby codziennie zjadać około 5 porcji warzyw i owoców. A oferta Domowych Garów z przyjemnością ci w tym pomoże.

Przepisy pełne warzyw i owoców

W Domowych Garach, czyli barze i firmie cateringowej działającej w mieście Rzeszów i okolicach w jednym, prześcigamy się w pomysłach na wykorzystanie warzyw i owoców. Korzystając z naszego baru lub oferty cateringu na terenie Rzeszowa i okolic, znajdziecie je w pożywnych przystawkach, treściwych zupach, pomysłowych daniach wegetariańskich, rozpieszczających podniebienie sałatkach i surówkach, czy rozpływających się w ustach ciastach i deserach.
Jednak nie bylibyśmy w stanie osiągnąć takiego efektu, gdyby nie nasi wspaniali dostawcy. To dzięki nim na twój talerz trafiają tylko najlepsze, najpyszniejsze i najświeższe warzywa i owoce od polskich producentów.

Skąd pochodzą nasze warzywa i owoce?

Miejsce pochodzenia owoców i warzyw, z których przyrządzamy najlepsze dania, ma dla nas najwyższe znaczenie. To dlatego podstawę naszych przepisów stanowią krajowe produkty rolne. Współpracujemy z rodzimymi przedsiębiorstwami, dzięki czemu warzywa i owoce, które wykorzystujemy w naszych przepisach, to produkty pochodzące od miejscowych dostawców. Niezwykle cenimy sobie kooperację z rolnikami, którzy od pokoleń zajmują się uprawą owoców i warzyw i dostarczają nam swoje najlepsze zbiory.

Zapewniamy, że do naszej kuchni trafiają tylko świeże, specjalnie wyselekcjonowane warzywa i owoce najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby wybierane przez nas produkty były pełnowartościowe: zachwycały was swoim smakiem i zapachem oraz dostarczały wam tego, co najlepsze w naturze. Dbamy, aby warzywa i owoce posiadały odpowiednie certyfikaty, które gwarantują, że ich stosowanie jest nie tylko bezpieczne, ale i korzystanie wpłynie na wasze zdrowie oraz rozpieści wasze kubki smakowe.

Wielką wagę przykładamy również do przechowywania warzyw i owoców. Gdy tylko trafią one do nas, dbamy, aby nie było im ani za zimno, ani za gorąco. Dokładnie planujemy nasze przepisy, co pozwala nam zamawiać tylko tyle produktów, ile jesteśmy w stanie zużyć. Dzięki temu zawsze masz pewność, że korzystając z naszej oferty cateringowej, otrzymujesz tylko najświeższe warzywa i owoce.

Koniecznie sprawdź naszą ofertę cateringową lub odwiedź nasz bar w mieście Rzeszów.